Serbët xhirojnë vetë mbërritjen në Tiranë, priten me flamuj kombëtar dhe ovacione kundër

Publikuar tek: aktualitet, më 20:01 07-10-2015

Shoqëruesit e ekipit të Serbisë kanë filmuar nga autobusi mbërritjen në Tiranë. Flamuj kuq e zi dhe ovacione kundër tyre, kanë qenë ato që i kanë shoqëruar përgjatë rrugës nga aeroporti “Nënë Tereza” deri në hotelet ku janë akomoduar.

Përfaqësuesit e Serbisë kanë deklaruar autobusi me të cilin po udhëtonin futbollistët është goditur me një gurë, por pa shkaktuar probleme. Megjithatë, Policia e Shtetit ka theksuar se në autobus është vërejtur një plasaritje dhe për këtë ka nisur hetimet.

Lexo edhe: De Biasi dhe Cana kërkojnë fitoren: Respektojmë kundërshtarin, por ne duam të shkojmë në Francë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfaqësuesi serb: Autobusi u qëllua por policia ndërhyri me shpejtësi
Minoreni qëlloi me “armë” në Vlorë, policia: Ishte lodër »
Article Logic
Execution time: 0.016318082809448
array(1) { ["section"]=> string(93) "serbet-xhirojne-vete-mberritjen-ne-tirane-priten-me-flamuj-kombetar-dhe-ovacione-kunder-22584" }