Serbi në mes të Tiranës për Vitin e Ri, lëshon një deklaratë ‘bombë’ (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:25 02-01-2017 Serbi në mes të Tiranës për Vitin e Ri, lëshon një deklaratë ‘bombë’ (Video)

Mes mijëra qytetarëve shqiptarë në natën e ndërrimit të viteve në sheshin Nënë Tereza, ishte i pranishëm edhe një djalë serb, i cili ka vendosur ta dokumentoj vizitën e tij përmes videove të cilat më pas i ka ngarkuar në Youtube.

“Unë jam një djalë serb”, thoë ai teksa tregon përmes videos atmosferën pak para mesnatës së 31 dhjetorit, raporton Newsbomb.al. “kjo është hera e dytë që vij në Shqipëri. Kam qenë edhe më parë dhe kam udhëtuar nga jugu në veri”.

 

Ai më pas thotë se është i mahnitur nga mikpritja e shqiptarëve. Turisti serb, për të cilin pak dihet, ka vendosur që njërën video ta sponsorizojë në Facebook, ndërsa në kanalin e tij në Youtube gjendet edhe vetëm një video tjetër ku ai ka filmuar krebashkiakun Erion Veliaj dhe mijëra qytetarë që presin vitin e ri dhe spektaklin e fishekzjarreve. /Newsbomb.al

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet data e testimit për 5100 mësues
Aksident i rëndë në Shkodër, makina përplas dy të moshuarit »
Article Logic
Execution time: 0.012854814529419
array(1) { ["section"]=> string(77) "serbi-ne-mes-te-tiranes-per-vitin-e-ri-leshon-nje-deklarate-bombe-video-64431" }