Sergio prezanton të dashurën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:07 19-01-2015 Sergio prezanton të dashurën

Këngëtari Sergio, shumë i pëlqyer nga vajzat, i ka zhgënjyer ato, pasi së fundmi ka prezantuar të dashurën e tij në rrjetet sociale.

 

Komentet nuk kanë munguar dhe midis tyre, fanset “e nxehura” nga kjo deklaratë kanë aluduar që fotoja është përpunuar me ''Fotoshop'' në mënyrë që e dashura e tij të duket e dobët dhe me forma perfekte.

 

“Pantera” ka qënë kënga e fundit e realizuar nga Sergio, në bashkëpunim me Mandin. Ndërkohë ai paralajmëron që: “projekte të mëdha janë duke ardhur”.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026984930038452
array(1) { ["section"]=> string(32) "sergio-prezanton-te-dashuren-929" }