Seria A në ALARM, 14 lojtarë dhe anëtarë të stafit të Genovës pozitivë me COVID-19

Publikuar tek: sport, më 20:58 28-09-2020 Seria A në ALARM, 14 lojtarë dhe anëtarë të stafit të Genovës pozitivë me COVID-19

Në serinë A 14 lojtarë dhe anëtarë të klubit të Xhenovas kanë rezultuar pozitivë me koronavirus.

Tek Genova prej dy ditësh janë shfaqur rastet pozitive, fillimisht me portierin Perin dhe Schone, por tashmë mediat italiane flasin për 8-10 lojtarë dhe disa anëtarë të stafit.

Ky lajm tronditës vjen 1 ditë pas transfertës në Napoli, aty ku xhenovezët humbën thellë 6-0.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0059370994567871
array(1) { ["section"]=> string(88) "seria-a-ne-alarm-14-lojtare-dhe-anetare-te-stafit-te-genoves-pozitive-me-covid-19-222011" }