Sërish drogë në Shqipëri, policia gjen 130 kg në Durrës, arreston një person

Publikuar tek: aktualitet, më 08:54 13-11-2015 Sërish drogë në Shqipëri, policia gjen 130 kg në Durrës, arreston një person Foto ilustruese

Operacionet anti-drogë duket se nuk kanë të sosur në këtë vend dhe as sasia e lëndëve narkotike të sekuestruara gjithashtu.

Këtë herë policia kufitare e Durrësit ka gjetur 130 kilogramë drogë të llojit kanabis-sativa, fshehur në një trajler me targa vjec AA525. Në pranga është vënë shtetasi Besnik Goxho, 49 vjeç. Materialet i kaluan prokurorisë për hetim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Shfrytëzim prostitucioni, keqtrajtim, sulm me armë”, arrestohet në Lushnje i shumëkërkuari
Arrestohet ish-efektivi i policisë për vrasjen në Linzë, 24 kontrolle në Tiranë, Durrës e Laç »
Article Logic
Execution time: 0.01097297668457
array(1) { ["section"]=> string(80) "serish-droge-ne-shqiperi-policia-gjen-130-kg-ne-durres-arreston-nje-person-25311" }