Sërish grushta në parlamentin turk (Video)

Publikuar tek: bota, më 12:02 20-02-2015 Sërish grushta në parlamentin turk (Video)

Deputetët e Parlamentit turk e kanë kthyer Parlamentin në një arenë lufte dhe jo debati siç jemi mësuar ta shohim.

Ata kanë goditur sërish me  grushta njëri-tjetrin duke dhënë një shembull të keq dhune para syve të gjithë botës. Ditë më parë ata e përsëritën këtë skenë dhe mbetën të plagosur e gjakosur 5 deputetë të cilëve më pas iu desh të mërrnin menjëherë ndihmën mjekësore.

Këto janë pamjet që transmetojnë mediat turke!

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090210437774658
array(1) { ["section"]=> string(45) "serish-grushta-ne-parlamentin-turk-video-3931" }