Sërish ironi me Kosovën, Rama poston një tjetër “thënie”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:03 27-04-2015 Sërish ironi me Kosovën, Rama poston një tjetër “thënie”

Pas zyrtarizimit si kandidat për kryetar për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj u shpreh se fushata do të jetë e ndershme dhe nuk do të ketë përbaltje të kundërshtarëve. Po në këtë linjë ishin edhe kandidatët e tjerë.

Por në të vërtetë ajo që ka ndodhur është se kandidatët nuk e kanë sulmuar njëri tjetrin personalisht deri tani, këtë gjë e kanë marë përsipër ta bëjnë deputetë të kampeve rivale, nëpërmjet deklaratave për media, postimeve në rrjetet sociale, përfshi këtu edhe ndonjë ironi nga vetë kryeministri, i cili vazhdon të postojë “thëniet” e kandidatit të Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës.

“Në rast se kam mundësi të bëjë 10 gjëra, unë do të bëj vetëm 5”, është shprehja që i faturohet kandidatit të Partisë Demokratike Halim Kosova.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031704902648926
array(1) { ["section"]=> string(58) "serish-ironi-me-kosoven-rama-poston-nje-tjeter-thenie-9803" }