Sërish ironi me listat, Rama tregon ku po kërkohen kandidatët e PD-së

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:02 01-06-2017 Sërish ironi me listat, Rama tregon ku po kërkohen kandidatët e PD-së

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sërish me listat e kandidatëve të Partisë Demokratike.

Përmes një fotoje humoristike, Rama shkruan: “Florion Mima dhe Tritan Shehu duke kërkuar mbrapa SHQUP-it kandidatë”, ndërsa shfaqen dy person teksa po kërkojnë diçka mbrapa një shkurreje. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.26711106300354
array(1) { ["section"]=> string(74) "serish-ironi-me-listat-rama-tregon-ku-po-kerkohen-kandidatet-e-pd-se-80821" }