Sërish pa drita Liqeni i Thatë, OSHEE: Po bëjmë investime

Publikuar tek: aktualitet, më 10:29 11-04-2017 Sërish pa drita Liqeni i Thatë, OSHEE: Po bëjmë investime

Ditën e djeshme pranë Liqenit të Thatë u dëmtua një fider e për rrjedhojë mbeti pa energji elektrike gjithë zona.

OSHEE e riktheu për 30 minuta por sot sërish një pjesë e zonës ka mbetur pa energji elektrike.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se arsyeja janë disa investime që po bëhen aty nga ana e OSHEE ndërsa njofton se kjo zonë do të mbetet pa energji  deri në orën 14:00.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E dehur dhe me shpejtësi, shoferja e re përplaset me karburantin në autostradën Tiranë-Durrës dhe sheh vdekjen me sy
Dëshmon gruaja e Artan Cukut: Dëgjova krismat dhe thirrjet poshtë, nisa të zbres por... »
Article Logic
Execution time: 0.010109901428223
array(1) { ["section"]=> string(61) "serish-pa-drita-liqeni-i-thate-oshee-po-bejme-investime-74795" }