Sërish panik në Francë, një person sulmon me çekiç personat në rrugë, dy gra në gjendje të rëndë

Publikuar tek: bota, më 06:26 16-09-2017 Sërish panik në Francë, një person sulmon me çekiç personat në rrugë, dy gra në gjendje të rëndë

Një person ka sulmuar me çekiç personat në rrugët e Lionit në Francë.

Mësohet se dy gra janë në gjendje të rëndë pas sulmit, raportojnë mediat lokale.  

Një ngjarje e tillë, vjen vetëm pak ditë pasi një ushtar francez u sulmua me thikë nga një person jashtë metroje. Autoritetet vendase thonë se mund të jetë një sulm terrorist dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Koreja e Veriut "përçan" superfuqitë e botës
BE kërkon të bashkojë komunitetet në Kosovë, jep 2 milion euro fonde »
Article Logic
Execution time: 0.0092098712921143
array(1) { ["section"]=> string(100) "serish-panik-ne-france-nje-person-sulmon-me-cekic-personat-ne-rruge-dy-gra-ne-gjendje-te-rende-92538" }