Sërish tensione në protestë, shkodranët nuk lejojnë ambulancën të kalojë, qëllojnë me gurë policinë, hidhet gaz lotsjellës

Publikuar tek: aktualitet, më 19:29 20-06-2019 Sërish tensione në protestë, shkodranët nuk lejojnë ambulancën të kalojë, qëllojnë me gurë policinë, hidhet gaz lotsjellës

Ende vijon të jetë e tensionuar situata në protestën e militantëve të opozitës në shkodër.

Protestuesit i kanë bllokuar rrugën një ambulance dhe ndonëse e kanë kontrolluar brenda nuk e kanë lejuar të kalojë.

Më pas ata i kanë gjuajtur me gurë policëve, të cilët kanë hedhur sërish gaz lotsjellës.

Ndërkohë kryeministri Edi Rama ende nuk ka mbërritur në Shkodër, ku do të mbajë një takim me banorët e këtij qyteti.

ghgfj.png

gjghk.png

jhl.png

fghj.png

gfdfj.png

grdfhj.png

vgffhj.png

hgfk.png

sfsdg.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030192136764526
array(1) { ["section"]=> string(131) "serish-tensione-ne-proteste-shkodranet-nuk-lejojne-ambulancen-te-kaloje-qellojne-me-gure-policine-hidhet-prap-gaz-lotsjelles-169046" }