‘Sex Island’ rikthehet këtë verë/ Drogë, alkool dhe 150 femra për 50 burra në pushimet më të shtrenjta në botë

Publikuar tek: bota, më 11:53 03-05-2019 ‘Sex Island’ rikthehet këtë verë/ Drogë, alkool dhe 150 femra për 50 burra në pushimet më të shtrenjta në botë

Në pushimet verore të cilat ofron kompania e ‘Sex Island’ burrat mund të përjetojnë 4 ditë me alkool, drogë dhe 150 femra të cilat janë atje që të kryejnë cdo imagjinatë të tyre.

Shitja e biletave ka filluar dhe deri tani janë shitur 11 bileta ndërsa kërkesat janë të shumta.

Një bilet për pushimet kushton plotë 15 mijë euro dhe gjithçka është përfshirë brenda në çmim.

Pushimet 'e çmendura' fillojnë në datën 4 korrik deri në datën 7 të këtij muaji.

 

59540351_357643991523202_1191587531804639232_n (1).png

59429017_680057879089735_2617038614151823360_n (1).png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013120889663696
array(1) { ["section"]=> string(113) "sex-island-rikthehet-kete-vere-droge-alkool-dhe-150-femra-per-50-burra-ne-pushimet-me-te-shtrenjta-ne-bote-162802" }