“Sfida manekin” edhe në klubin e striptizmit (Video +18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:57 27-11-2016 “Sfida manekin” edhe në klubin e striptizmit (Video +18)

Sfidës më të re të internetit “Manekin” nuk I ka shpëtuar as një prej klubeve të striptizmit më të famshëm në botë.

Sfida, e cila realizohet nga disa persona që qëndrojnë të ngrirë si manekina ndërsa njëri filmon, është realizuar edhe nga personazhe të rëndësishëm botërorë, politikanë dhe artistë, por asnjë nuk është kaq e nxehtë sa kjo në klubin “Sapphire” në Las vegas, raporton newsbomb.al.

Video:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02446985244751
array(1) { ["section"]=> string(57) "sfida-manekin-edhe-ne-klubin-e-striptizmit-video-18-60862" }