Sfidon Noizy, ja çfarë deklaron pas lajmit për shoqërimin nga policia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:54 18-12-2016 Sfidon Noizy, ja çfarë deklaron pas lajmit për shoqërimin nga policia

Noizy është shoqëruar dje në ambientet e policisë për shkak se drejtonte makinën pa patentë. Reaperi nuk i është bindur fillimisht urdhrit për të shkuar në komisariat, duke u larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

I kontaktuar nga “RevistaWho.Com“, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar është përgjigjur kështu… “Nuk e di për çfarë bëhet fjalë. Jam në Itali për momentin. Kam qenë këtu edhe mbrëmë dhe kam që nga mosha 17-vjeçare që nuk i arratisem më policisë. Vetëm atëherë iu ikja policëve”, – thotë Noizy, i cili këndoi dje në një prej club-eve në Firenze.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027701854705811
array(1) { ["section"]=> string(74) "sfidon-noizy-ja-cfare-deklaron-pas-lajmit-per-shoqerimin-nga-policia-63017" }