Shakohoxha braktis futbollin, ja sporti i pazakontë që ndjek (Video)

Publikuar tek: sport, më 20:57 26-12-2017 Shakohoxha braktis futbollin, ja sporti i pazakontë që ndjek (Video)

Gazetari dhe njëkohësisht edhe komentatori më i njohur sportiv në vendin tonë Dritan Shakohoxha duket se po kalon këtë prag fundviti jashtë vendit, konkretisht në zonën veriore të Italisë .

 E megjithatë Shakohoxha po i shfrytëzon këto pushime për të parë e “komentuar” një tjetër sport përveç atij në të cilin jemi mësuar ta shohim.

Nga një video që ky i fundit ha postuar në rrjetin social Instagram, duket qartë pasioni i komentatorit, për të komentuar çfardolloj ndeshje të çfardolloj sporti, në këtë rast hockej në akull.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072369575500488
array(1) { ["section"]=> string(72) "shakohoxha-braktis-futbollin-ja-sporti-i-pazakonte-qe-ndjek-video-104463" }