Shakohoxha dhe Cana në Lozanë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 23:05 17-04-2015 Shakohoxha dhe Cana në Lozanë

Foto e shkrepur përpara fillimit të seancës gjyqësore në CAS në Lozanë, e kapitenit të Kombëtares shqiptare Lorik Cana dhe gazeterit Dritan Shakohoxha. 13 orë e 20 minuta ka zgjatur ky gjyq, duke thyer çdo rekord në historinë e kësaj Gjykate. Cana pavarësisht angazhimeve të tij me klubin e Lazios ka udhëtuar drejt Zvicrës për të dhënë dëshminë e tij përpara trupit gjykues. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096979141235352
array(1) { ["section"]=> string(34) "shakohoxha-dhe-cana-ne-lozane-9066" }