Shakohoxha i rikthehet Portugalisë dhe rrëfen dëshiren e Pepes për Shqipërinë

Publikuar tek: sport, më 14:27 20-09-2015 Shakohoxha i rikthehet Portugalisë dhe rrëfen dëshiren e Pepes për Shqipërinë

Komentatori i njohur sportiv, Dritan Shakohoxha i është rikthyer edhe njëherë tjetër ndeshjes së luajtur në Elbasan Arena në fillim të muajt shtator mes Shqiërisë dhe Portugalisë.

Shakohoxha ka postuar një foto me mbrojtësin portugez të Real Madridit, Pepe, duke formuar së bashku me duar, simbolin tonë kombëtar, shqiponjën.

“Pepe dëshiron të kontribuoj të fluturojë shqiponja”, shkruan Shako, duke rrëfyer kështu një dëshirë të Pepes.

Një foto të ngjashme me mbrojtësin portugez ka publikuar edhe futbollisti i Kombëtares sonë, Andi Lila.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053073167800903
array(1) { ["section"]=> string(83) "shakohoxha-i-rikthehet-portugalise-dhe-rrefen-deshiren-e-pepes-per-shqiperine-21252" }