Shakohoxha mesazh për miqtë: Aplikoni tani për bileta, mos më kërkoni në qershor

Publikuar tek: sport, më 21:47 15-01-2016 Shakohoxha mesazh për miqtë: Aplikoni tani për bileta, mos më kërkoni në qershor

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha me anë të një postimi në Facebook ka paralajmëruar të gjithë miqtë e tij që të pronotojnë online për biletat e Euro2016.

Ai shprehet se kanë mbetur edhe tre ditë për aplikimet dhe ata të mos i kërkojnë ato në qershor, pasi do të jetë shumë vonë.

“Miq dhe mikesha, për të parë ndeshjet e Shqipërisë në kampionatin europian, aplikoni për bileta në fshf.org dhe uefa.com! Mos më kërkoni në Qershor se nuk do kem, tani ka plot. Edhe 3 ditë kanë mbetur”, shkruan Shakohoxha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029567003250122
array(1) { ["section"]=> string(84) "shakohoxha-mesazh-per-miqte-aplikoni-tani-per-bileta-mos-me-kerkoni-ne-qershor-30118" }