Shakohoxha rrugëve të Parisit: Gati për shortin.Të gjithë na duan, të gjithë i duam!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:44 12-12-2015 Shakohoxha rrugëve të Parisit: Gati për shortin.Të gjithë na duan, të gjithë i duam!

Edhe pse Parisi kaloi ngjarje të dhimbshme me sulmet terroriste, jeta ka vazhduar për kryeqytetin e Francës. Madje edhe aktivitetet e planifikuara për Kampionatin Evropian të Futbollit po vazhdojnë.

Dritan Shakohoxha, gazetar sportiv na sjell pak nga atmosfera emocionuese për Kombëtaren Shqiptare, e cila është kualifikuar dhe pret me padurim shortin, se me cilat skuadra do ndeshet.

“Gati për shortin.Të gjithë na duan, të gjithë i duam!”, shkruan Shakohoxha, duke hedhur një foto nga “Les Champs Elysées”

‘’Përpara Shqipe’’, e urojnë tifozët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025068044662476
array(1) { ["section"]=> string(87) "shakohoxha-rrugeve-te-parisit-gati-per-shortin-te-gjithe-na-duan-te-gjithe-i-duam-27590" }