Shakohoxha thotë se do bëjë një çmenduri po fitoi kombëtarja

Publikuar tek: sport, më 13:27 19-06-2016 Shakohoxha thotë se do bëjë një çmenduri po fitoi kombëtarja

Dritan Shakohoxha është një prej komentatorëve më të dashur për shqiptarët. Prej ditësh ai po e ndjek nga afër dhe komenton dhuron emocione me komentimin e ndeshjeve, por këtë herë ka vendosur të bëjë diçka të çmendur.

Shakohoxha ka thënë gjatë një interviste për “Supersport” se nëse fiton kombëtarja në ndeshjen e sotme kundër Rumanisë, ai do të lahet në lumin e Lionit.

Shpresojmë vetëm një gjë; që uji i lumit të mos jetë shumë i ftohtë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020623922348022
array(1) { ["section"]=> string(66) "shakohoxha-thote-se-do-beje-nje-cmenduri-po-fitoi-kombetarja-43993" }