Shalsi reagon për protestën: Arkitektët e tatëpjetës së PD nuk kanë rrugë tjetër veç vandalizmit

Publikuar tek: politike, më 18:17 22-02-2016 Shalsi reagon për protestën: Arkitektët e tatëpjetës së PD nuk kanë rrugë tjetër veç vandalizmit

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Shalsi, ka reaguar lidur me protestën e organizuar nga Partisa Demokratike ditën e sotme te Parku i Liqenit për të kudërshtuar ndërtimin e këndit të lojërave.

Shalsi thotë se ata që shkaktuan dëme ditën e sotme duhet të mbajnë përgjegjësi para ligjit.

“Të shpartalluar keqas në '13 dhe' 15, drejtuesit e PD apo arkitektët e tatëpjetës se PD nuk kanë gjetur një rrugë me të mirë se sa vandalizmin. Koha do ti mbulojë me turp shumë shpejt por dikush duhet ti mbaje përgjegjës para ligjit protagonistët e dhunimeve të shëmtuara në vendin ku qytetarët e vërtetë mezi presin të shohin lodrat për fëmijë”, shprehet Eduart Shalsi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098319053649902
array(1) { ["section"]=> string(101) "shalsi-reagon-per-protesten-arkitektet-e-tatepjetes-se-pd-nuk-kane-rruge-tjeter-vec-vandalizmit-33249" }