Shaqiri: Ja cilat kombëtare dalin nga grupi

Publikuar tek: sport, më 17:59 26-05-2016 Shaqiri: Ja cilat kombëtare dalin nga grupi

Pas një sezoni për t’u harruar në Premier Ligë, sulmuesi i kombëtares zvicerane, Xherdan Shaqiri, e sheh suksesin në France 2016.

Lojtari i Stokes ka thënë gjatë një interviste se Zvicra gjendet në një grup të fortë me Francën, Rumaninë dhe Shqipërinë.

“Mendoj se grupi është shumë i fortë por edhe ne jemi një ekip i fortë”, shprehet ai duke shtuar se përveç Zvicrës, ekipi tjetër favorit për të kaluar fazën e grupeve është Franca.

“Ne duam të kalojmë në fazën tjetër dhe do të luajmë sikur nuk na ndalon dot askush. Unë mendoj se me Francën ne jemi favoritët (për të avancuar)”, ka thënë Shaqiri.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093481540679932
array(1) { ["section"]=> string(48) "shaqiri-ja-cilat-kombetare-dalin-nga-grupi-41578" }