Sharmi tre ditor “pa doganë” i Elisa Spiropalit (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:27 12-09-2017 Sharmi tre ditor “pa doganë” i Elisa Spiropalit (FOTOT)

Elisa Spiropali, ish-drejtoresha e Doganave, tanimë deputete në Kuvendin e Shqipërisë ka rënë menjëherë në sy që në ditët e para të seancave plenare.

Shiu e koha e zymtë nuk e kanë penguar Elisën dhe sharmin e saj të shfaqet në vetëm tre ditë, “pa doganë”.

E shtunë, 9 shtator- seanca e parë plenare... Kostumi blu i ish-drejtoreshës “verboi” aparatët e kolegët e Kuvendit.

elisa.jpg

E hënë, 11 shtator... Ish drejtoresha u shfaq me të kuqen që siç thonë “tërbon” dhe demin.

el1.jpg

E martë, 12 shtator...

el2.jpg

Dhe...  eeeeer.jpg

Foton e fundit nuk dimë ta themi sa shtator ka qenë por ajo që dimë është se atëhere Elisa Spiropali nuk ishte bërë drejtoreshë Doganash dhe garderoba e saj nuk ishte kaq e pasur...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049721956253052
array(1) { ["section"]=> string(57) "sharmi-tre-ditor-pa-dogane-i-elisa-spiropalit-fotot-92104" }