Shau me fjalor rruge policin, reagon për herë të parë kreu i PD-së: Dje u arrestova në mes të qytetit… (VIDEO)

Publikuar tek: barometri, më 08:00 23-07-2018 Shau me fjalor rruge policin, reagon për herë të parë kreu i PD-së: Dje u arrestova në mes të qytetit… (VIDEO)

Bëri bujë në media lajmi i publikuar fillimisht nga Newsbomb.al se kreu i PD-së në Gramsh u arrestua në gjendje të dehur dhe kundërshtoi forcat e policisë.

Sakaq, Elmas Haruni ka reaguar për herë të parë pas arrestimit, nëpërmjet një mesazhi të dërguar në inbox-in e kryeministrit Berisha.

Krah videos së arrestimit, Haruni shprehet se është arrestuar në mes të qytetit pa të drejtë dhe akuzon ministrin e Brendshëm se po instalon diktaturën.

Lexoni statusin e Berishës dhe mesazhin e kreut të PD-së:

Narkopolicia e Norieges ndalon pa asnje shkak Kryetarin e PD Gramsh dhe manipulon videon!

Duke denuar me ashpersine me te madhe aktin banditesk te narkobanditeve me uniforme te Edvinit, ju ftoj te lexoni mesazhin dhe shikoni videon e Elmas Harunit kryetarit te PD Gramsh! sb

"Përshëndetjet dok berisha.
Policia e Fatmir xhafës po instalon diktaturën në gjthë Shqipërinë .
Dje në policia me ka arrestuar në mes te qytetit pa asnjë shkak.
Po ju dërg një pjes te vidios.
Me respekt Elmas Haruni"

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029732942581177
array(1) { ["section"]=> string(112) "shau-me-fjalor-rruge-policin-reagon-per-here-te-pare-kreu-i-pd-se-dje-u-arrestova-ne-mes-te-qytetit-video-128790" }