SHBA, policia zbulon plantacionin me pemë Hashashi, sa “pemët e Krishtlindjeve”

Publikuar tek: bota, më 14:17 07-09-2015 SHBA, policia zbulon plantacionin me pemë Hashashi, sa “pemët e Krishtlindjeve” Prerja e pemeve te Hashashit ne SHBA

Pemë hashashi aq të mëdha sa mund të krahasohen me pemën e Krishlindjeve. Kështu shkruajnë mediat amerikane për prerjen e disa pemëve hashash në kopshtin e një burri në North Carolina në SHBA. 

Kelly Hines, 53 vjeç nga Hickory tashmë përballet me disa akuza, duke përfshirë edhe trafikimin dhe prodhimin e marijuanës.

Zyrtarët e policisë raportuan se kanë gjetur plantacione të tjera në zonë. Zyrtarët thanë se më shumë se 20 pemë të tjera marijuanë u gjenden në një zonë afër shtëpisë.

I dyshuari kryesor u burgos pork a edhe një garanci pasurore prej 50 mijë dollarësh. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013175010681152
array(1) { ["section"]=> string(81) "shba-policia-zbulon-plantacionin-me-peme-hashashi-sa-pemet-e-krishtlindjeve-20172" }