SHBA, sherr për motive të dobëta, 2 të vdekur 2 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 09:03 25-06-2017 SHBA, sherr për motive të dobëta, 2 të vdekur 2 të plagosur

Dy persona kanë mbetur të vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri në kompleksin e banimit National City, në periferi të San Diegos, SHBA.

Policia arriti të vërë në pranga vrasësin, i cili për më shumë se 8 orë ka qëndruar i fshehur në një apartament. Sipas mediave vendase agresori ka mbetur i plagosur.

Sipas tyre gjithçka ka ndodhur për shkak të një sherri të çastit, por policia nuk ka dhënë ende versionin e saj të ngjarjes.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012068033218384
array(1) { ["section"]=> string(63) "shba-sherr-per-motive-te-dobeta-2-te-vdekur-2-te-plagosur-83768" }