SHÇBA pezullon 10 policë, Bukurosh Teqja emërohet shef krimesh në Librazhd

Publikuar tek: aktualitet, më 13:01 20-12-2019 SHÇBA pezullon 10 policë, Bukurosh Teqja emërohet shef krimesh në Librazhd Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA)

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), ka pezulluar 10 efektivë policie për shpërdorim detyre në Elbasan dhe Librazhd.

Mësohet se pas këtyre pezullimeve, tashmë në komisariatin e Librazhdit shefi i krimeve është emëruar Bukurosh Teqja.

Kujtojmë se Teqja ka qenë më parë shef rendi edhe në komisariatin e Peqinit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në Kosovë “Iute Credit” mbyllet se s’dihet origjina e lekëve, në Shqipëri bën reklama por Banka hesht
U spiunua për manovra të rrezikshme me makinë, arrestohet dhe gjobitet HAJDUTI në Tiranë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013643026351929
array(1) { ["section"]=> string(80) "shcba-pezullon-10-police-bukurosh-teqja-emerohet-shef-krimesh-ne-librazhd-189939" }