Shefi i Emergjencave shkon të inspektojë situatën në veri por i ngec makina në borë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:03 06-01-2017 Shefi i Emergjencave shkon të inspektojë situatën në veri por i ngec makina në borë (Video)

Shefi i Emergjenca Civile, Shemsi Prençi, është nisur me ekipin e tij drejt veritu të vendit për të inspektuar situatën, por i ka ndodhur diçka jo shumë e papritur.

Edhe pse me makinë tepër të fuqishme, fuoristradë me targa të Ministrisë së Brendshme ai është bllokuar në malësinë e Mbishkodrës.

Janë dashur 4 persona që e shtynin dhe një fuoristradë tjetër që e tërhiqte për ta nxjerrë. Ndiqni pamjet e OraNews:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Borë-pasturesja bie në kanal, rruga Maqellarë-Bulqizë zhbllokohet pas ndërhyrjes së policisë
Defekt në linjën e tensionit të lartë, Berisha mbetet pa drita »
Article Logic
Execution time: 0.010140895843506
array(1) { ["section"]=> string(95) "shefi-i-emergjencave-shkon-te-inspektoje-situaten-ne-veri-por-i-ngec-makina-ne-bore-video-64785" }