“Shefi i komisariatit të Skraparit aksidenton kalimtarin dhe ia mbath”

Publikuar tek: aktualitet, më 13:18 12-05-2017 “Shefi i komisariatit të Skraparit aksidenton kalimtarin dhe ia mbath”

Një denoncim në drejtim të shefit të komisariatit të Skraparit, në bazë të të cilit ka aksidentuar një kalimtar me makinë dhe aktualisht është lënë i lirë.

Denoncimi është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha. Sipas tij, oficeri dixhital denoncon këtë rast, ku është përfshirë shefi i policisë, Gramoz Cjapi.

“Pershendetje Z.Berisha un qe po ju shkruaj jam nje oficer policie Dvpqb para 4 ditesh shefi komisariatit Skraparit tashme i ures vajgurore me makinen e tij me targa t huaja pa letra pa siguracion ka aksidentuar nje shtetase qe sot eshte n gjendje t rende dhe ndodhet n spital n rrezik per jeten.Policia nuk ka mar asnje lloj mase ndaj drejtuesit t mjetit qe eshte aktualisht shef i komisariatit ura vajgurore qe i cili quhet Gramoz Cjapi po ju bashkangjisim dhe nje foto qe shtetasi G.Cjapi drejtonte diten e aksidentit.Ne keto raste je i paprekshem ku n krye t ksaj detyre t sjell partia socialiste Rilindja”, shkruan qytetari dixhital, denoncim që sipas ish-kryeministrit Berisha ka mbërritur në inbox-in e tij në facebook. 

 

18446728_784769571683952_691675206765399039_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkollë e re në Bërzhitë, Veliaj: Investimet i shpërndajmë si familje nikoqire
Zbulohen detaje të reja për atentatin ndaj pronarit të diskos në Sarandë, gjendet “Benzi” i vjedhur për Krishtlindje »
Article Logic
Execution time: 0.011896133422852
array(1) { ["section"]=> string(74) "shefi-i-komisariatit-te-skraparit-aksidenton-kalimtarin-dhe-ia-mbath-78397" }