Shefi i krimeve me efektivët e tjerë pijnë birra gjatë orarit të punës ndërsa furgonin e parkojnë "sipas qejfit"

Publikuar tek: aktualitet, më 14:57 24-08-2015 Shefi i krimeve me efektivët e tjerë pijnë birra gjatë orarit të punës ndërsa furgonin e parkojnë Shefi i krimeve ne Peqin dhe disa efektive te tjere duke pire birra gjate orarit te punes

Lëvizja Pro Jetës ka publikuar disa foto ku sipas denoncimit në qytetin e Peqinit, shihet qartazi një grup efektivësh me uniformë si dhe shefi i krimeve (me bluzë të verdhe), duke u "freskuar" me disa kanaçe birrë brenda orarit të punës si dhe furgonin e parkuar në mënyrë të gabuar.

“A është ky, një shembull që duhet ndjekur?!!! A është kjo, policia që duam?!!! A është ky, një rigjenerim apo një degjenerim i policisë së shtetit shqiptar?!!! A është ky, premtimi i ministrit për një polici europiane ku polici duhet të jetë shembull për komunitetin?!!!”, ngre pyetjet e njëpasnjëshme me të drejtë, Lëvizja Pro Jetës.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Goditet me levë pas koke kreu i Inspektoriatit të Punës, Shimaj: Goditja më erdhi papritur
Debati për kishën në Dhërmi, Lame: Herën e fundit që feja fitoi kundër shkencës, puna përfundoi me turrën e druve të Brunos »
Article Logic
Execution time: 0.013302803039551
array(1) { ["section"]=> string(116) "shefi-i-krimeve-me-efektivet-e-tjere-pijne-birra-gjate-orarit-te-punes-ndersa-furgonin-e-parkojne-sipas-qejfit-19051" }