Shefi i Krimeve në Kukës kërcënon protestuesit me armë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:20 05-05-2015 Shefi i Krimeve në Kukës kërcënon protestuesit me armë

Protestuesit që tentuan të bllokojnë një pjesë të Rrugës së Kombit, u shpërndanë dje nga policia me dhunë dhe nën kërcënimin e armëve. Në këtë foto duket një efektiv i policisë, që mendohet se është shefi i Krimeve në Kukës, teksa nxjerr pistoletën duke kërcënuar protestuesit. I veshur civil, më pas ai shfaqet duke goditur me grushta njërin nga protestuesit të shoqëruar në makinën e policisë. Veprimet e shefit të Krimeve në Kukës janë dënuar edhe nga Avokati i Popullit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010421991348267
array(1) { ["section"]=> string(60) "shefi-i-krimeve-ne-kukes-kercenon-protestuesit-me-arme-10385" }