Shefi i kuzhinës pushime të nxehta, ironizon me motin në Shqipëri: Ç’inat që këtu s’po bie borë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:55 07-01-2017 Shefi i kuzhinës pushime të nxehta, ironizon me motin në Shqipëri: Ç’inat që këtu s’po bie borë

Ish konkurrenti i MasterChef Albania, Indrit Çela që tanimë së bashku me fituesin Alfio Rotani ka hapur një restorant, këto ditë të ftohta dimri po i kalon në det.

Shefi i kuzzhinës është arratisur në Tailandë dhe ndërsa publikon këtë foto, gjen rastin të ironizojë edhe me motin në Shqipëri.

“Ça inati që s’po bie borë këtu”, shkruan Indriti teksa shijon rrezet e diellit dhe luan me rërë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010661125183105
array(1) { ["section"]=> string(99) "shefi-i-kuzhines-pushime-te-nxehta-ironizon-me-motin-ne-shqiperi-c-inat-qe-ketu-s-po-bie-bore-64833" }