Shefja e shërbimit infektiv në QSUT publikon FOTOT e mjekëve veshur kundër koronavirusit por i fshin me urgjencë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:59 24-02-2020 Shefja e shërbimit infektiv në QSUT publikon FOTOT e mjekëve veshur kundër koronavirusit por i fshin me urgjencë Fotot e postuara nga Najada Como

Dje në orët e vona të mbrëmjes, shefja e Shërbimit Infektiv në QSUT, Najada Çomo ka postuar këto dy foto në llogarinë e saj në Instagram por i ka fshirë brenda një minute.

Mirëpo, dikush e ka ruajtur këtë postim dhe e ka dërguar te Berisha i cili e denoncon në faqen e tij në facebook. Në foto duken mjekë të pajisur me veshjet e posaçme kundër koronavirusit.

“Këto foto janë fshirë pas një minute, natyrshëm shtrohet pyetja: nëse karantina është në shërbimin infektiv a mos rrezikojmë të gjithë?”, shkruan denoncuesi.

“Kush urdhëroi heqjen e fotove të postuara?” pyet Berisha ndërsa e cilëson Ramën “Edvin Hajduti”.

denon.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064489841461182
array(1) { ["section"]=> string(119) "shefja-e-sherbimit-infektiv-ne-qsut-publikon-fotot-e-mjekeve-veshur-kunder-koronavirusit-por-i-fshin-me-urgjence-196257" }