Shemben disa kate të pallatit 24 katësh i ndërtuar mbi rërë te Shkëmbi i Kavajës

Publikuar tek: aktualitet, më 16:01 17-02-2017 Shemben disa kate të pallatit 24 katësh i ndërtuar mbi rërë te Shkëmbi i Kavajës

Katër katet e fundit të një pallati në zonën e Shkëmbit të Kavajës në Durrës janë shembur mesditën e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në katër katet e fundit të pallatit 24 katësh i ndërtuar mbi rërën e plazhit. Nga shembja nuk ka persona të lënduar.

Katët e fundit janë ndërtuar tre vitet e fundit dhe për këtë arsye ka nisur më parë një hetim ndaj biznesmenit të pallatit dhe kreut të INUK në Durrës.

Lexo edhePallati i shembur te Shkëmbi i Kavajës, ja kush është biznesmeni që e ndërtoi

pallat-1-1.jpg

pallat-3-1_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e PD-së, Ambasada Amerikane jep një mesazh të rëndësishëm për qytetarët
Pallati i shembur te Shkëmbi i Kavajës, ja kush është biznesmeni që e ndërtoi »
Article Logic
Execution time: 0.010686874389648
array(1) { ["section"]=> string(86) "shemben-disa-kate-te-pallatit-24-katesh-i-ndertuar-mbi-rere-te-shkembi-i-kavajes-69063" }