Shembet hoteli 18 katësh, humb jetën një person dhe plagosen 18 të tjerë (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:17 12-10-2019 Shembet hoteli 18 katësh, humb jetën një person dhe plagosen 18 të tjerë (Video) Hoteli 18 katesh i cili u shemb ne Nju Orlins

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Nju Orlins në SHBA, teksa ndërtesa e hotelit ‘Hard Rock’, është shembur, duke shkaktuar vdekjen e një personi dhe plagosjen e 18-të të tjerëve.

Mediat ndërkombëtare kanë publikuar edhe pamjet e tmerrshme në momentin kur ndërtesa e hotelit shembet.

Në pamje shikohet se si njerëzit vrapojnë të tmerruar.

Gjatë javëve të fundit në hotel po bëheshin disa punime për ta restauruar tërësisht atë, por gjërat nuk kanë shkuar sipas planit dhe gjithçka është shembur. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012517929077148
array(1) { ["section"]=> string(84) "shembet-hoteli-18-katesh-humb-jeten-nje-person-dhe-plagosen-18-te-tjere-video-181806" }