Shembet miniera e Lajthizës në Tropojë, një i vdekur dhe një i plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 12:56 27-01-2017 Shembet miniera e Lajthizës në Tropojë, një i vdekur dhe një i plagosur

Miniera e Lajthizës në Tropojë i merr jetën një personi me inicialet A.K, 40 vjeç.

Mësohet se miniera është shembur e për pasojë ka mbetur i pajetë një punonjës ndërsa një tjetër dyshohet se është plagosur rëndë.

Autoambulanca është nisur drejt minierës së Lajthizës sikurse edhe policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e shembjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nishani dekoron 35 familje, ndihmuan hebrenjtë gjatë Luftës së Dytë Botërore
“Interesi amerikano-shqiptar në Ballkan është interes pakthyeshëm, tha dje Donald Trump” »
Article Logic
Execution time: 0.011584997177124
array(1) { ["section"]=> string(76) "shembet-miniera-e-lajthizes-ne-tropoje-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-66843" }