Shembet trampolina, Plagosen 6 fëmijë në një pishinë në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:05 01-06-2017 Shembet trampolina, Plagosen 6 fëmijë në një pishinë në Tiranë

Gjashtë fëmijë janë plagosur pas shembjes së një trampoline në një pishinë në periferi të Tiranës.

15 fëmijët ishin duke luajtur në pishinë në momentin që është shembur trampolina, ndëdra 6 prej tyre kanë pësuar lëndime. Të gjithë fëmijët, rreth moshës 14-16 vjeç, gjendjen nën kujdesin e mjekëve dhe janë jashtë rrezikur për jetën, por kanë pësuar dëmtime të ndryshme në trup, njërit prej fëmijëve i është thyer dora.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur menjëherë hetimet. Paraprakisht dyshohet se pishina ka qenë me defekt, ndërsa nuk dihet nëse pronari i kompleksit privat në Sauk ka patur apo jo leje për trampolinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marrëveshja Rama-Basha, kryeministri firmos emrin e drejtorit të ri teknik
Ky është plani kombëtar antikanabis dhe masat për procesin elektoral »
Article Logic
Execution time: 0.011224985122681
array(1) { ["section"]=> string(67) "shembet-trampolina-plagosen-6-femije-ne-nje-pishine-ne-tirane-80837" }