Shembja e Teatrit, aktorja e njohur shkruan vetëm 1 fjali: Dita më e trishtë e jetës time

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:22 17-05-2020 Shembja e Teatrit, aktorja e njohur shkruan vetëm 1 fjali: Dita më e trishtë e jetës time

Aktorja e njohur Olta Daku shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar në orët e para të mëngjesit e ka komentuar vetëm me një fjali.

“Dita më e trishtë e jetës time”, shkruan Daku në një postim në “Instagram”, ku ka publikuar një foto në ambientet e brendshme të Teatrit.

Shembja e Teatrit është shoqëruar me përplasje të forta mes policisë dhe protestuesëve ku një pjesë e këtyrë të fundit janë shpqëruar në polici.

unnamed.jpg

rtrtrtrrrrrrr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010049104690552
array(1) { ["section"]=> string(94) "shembja-e-teatrit-aktorja-e-njohur-shkruan-vetem-1-fjali-dita-me-e-trishte-e-jetes-time-206735" }