Shembja me eksloziv e 5-katëshit në Vlorë, pamje të tjera nga shpërthimi i fuqishëm (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:27 01-04-2017

Këto janë pamjet e reja, këtë herë nga një tjetër kënd, të shembjes me eksploziv të 5-katëshit në Vlorë.

Gazetari Enrik Mehmeti sjell pamjet nga rruga të shembjes së ndërtesës që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë banorëve përreth zonës.

Për shembjen e kësaj ndërtese janë përdorur 36 kile ekspozivë. Drejtoresha e IKMT-së Dallëndyshe Bici, në një lidhje direkte me “News 24” tha se shembja e ndërtesës ka shkuar sipas planit, sipas pritshmërive dhe se nuk ka të dëmtuar. 

Megjithatë për shembjen e plotë të saj me mjete të tjera do të duhen  dhe disa ditë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I dënuar me 7 vite burg, arrestohet 28 vjeçari (EMRI)
NGJARJE E RËNDË: “Pse më shikon gruan?!”, sherr mes kushërinjve, vdes një prej tyre (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.012435913085938
array(1) { ["section"]=> string(94) "shembja-me-eksloziv-e-5-kateshit-ne-vlore-pamje-te-tjera-nga-shperthimi-i-fuqishem-video-73784" }