Shembull i keq nga një gjimnaz në Tiranë, shikoni çfarë i bëjnë nxënësit kësaj mësueseje (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:58 26-11-2015

Shpesh kemi denoncuar raste të dhunës së mësuesve ndaj nxënësve por ky është një rast i anasjelltë. Janë nxënësit ata të cilët ushtrojnë presion psikologjik mbi mësuesen duke imituar zëra kafshësh ndërsa ajo shpjegon.

Video është xhiruar në një nga gjimnazet e Tiranës dhe është postuar nga faqja sociale “Jeta osh qef”. Ky është shëmbulli më i keq i mënyrës se si duhet të jenë nxënësit sot. Ajo që bie në sy është mosreagimi i mësueses e cila vazhdon të shkruajë në dërrasë pavarësisht kakofonisë së krijuar.

Në të tilla raste, se paku tërheqja e vëmendjes në drejtori, nuk do ishte keq për këta nxënës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-të përndjekurit përplasen me policinë, tentojnë të futen në Parlament, “Shqiponjat” ndalojnë një person
Policia arreston dy persona në Tiranë, u kapën me 12 kg kanabis »
Article Logic
Execution time: 0.013504981994629
array(1) { ["section"]=> string(99) "shembull-i-keq-nga-nje-gjimnaz-ne-tirane-shikoni-cfare-i-bejne-nxenesit-kesaj-mesueseje-video-26336" }