Shembull për t’u ndjekur, qytetarët vijojnë dorëzimin e armëve pa leje në polici (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:20 22-01-2017 Shembull për t’u ndjekur, qytetarët vijojnë dorëzimin e armëve pa leje në polici (VIDEO)

Qytetarët  nga e gjithë Shqipëria kanë dorëzuar në polici armët të cilat i kanë mbajtur të fshehura për vite me radhë.

Gjatë ditës së sotme janë dorëzuar në policinë e Fushë Krujës dy armë zjarri e 50 fishekë.

Po ashtu dhe një banor i njësisë administrative Mollaj në Korçë i ka dorëzuar vullnetarisht SPZ-së një armë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen dy mjete në Janinë me 77 kile drogë, arrestohen dy të rinj shqiptarë
Zgjedhjet elektronike, flet kreu i KQZ, Biba: Këto projekte në Shqipëri duan kohë »
Article Logic
Execution time: 0.0052058696746826
array(1) { ["section"]=> string(91) "shembull-per-t-u-ndjekur-qytetaret-vijojne-dorezimin-e-armeve-pa-leje-ne-polici-video-66267" }