'Shëmtira, shëmtirë mbetet', Roza Lati nuk përmbahet, i kthehet komentueses: Bitch...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:38 02-04-2019 'Shëmtira, shëmtirë mbetet', Roza Lati nuk përmbahet, i kthehet komentueses: Bitch...

Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara të showbizzit shqiptar.

Roza është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan shpesh momente nga jeta e saj e përditshme. Së fundmi në një video të publikuar nga moderatorja një koment negativ ka tërhequr vëmëndjen e moderatores.

’Bëj çfarë të duash! Shëmtira shëmtirë mbetet dhe kur hap gojën më keq akoma.Flet anglisht kur nuk di shqipen që e flet gjithë gabime.’Ftyrën’ e jo moj kafshe ‘Fytyrën’.Punon dhe në Tv. Ku ke studiuar? Vë bast në shkollën e këtyre viteve në shkollën e gomerëve.O zot kush ka mbetur në Shqipëri' shkruan ndjekësja të cilës Roza i është kthyer keq.

’Më qafsh më lej koment në çdo foto.Rri gjithë natën më ruaj çfarë postoj. Dmth kështu siç po bën. Jepi. Vëmëndja jote është benefiti im.Faleminderit për vëmëndjen.Shko futi pak dashuri dhe lumturi vetes ndërkohë se qenke duke u tharë aq sa po i shihke dhe gratë si burra.Ti më njeh mua ku*vë unë s’të njoh ty.Shnet’, shkruan Roza.

auto_-640-0-5ca31a9c43bf01554199364.jpeg

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090880393981934
array(1) { ["section"]=> string(83) "shemtira-shemtire-mbetet-roza-lati-nuk-permbahet-i-kthehet-komentueses-bitch-158867" }