“Shën Kreshniku”, kryetari i AK-së beson se ka bërë mrekullinë me invalidin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:07 09-09-2016 “Shën Kreshniku”, kryetari i AK-së beson se ka bërë mrekullinë me invalidin

Portali që drejtohet nga kryetari i AK-së, Kreshnik Spahiu ka bërë pasditen e sotme një postim shumë komik.

“Opozita” ka publikuar Spahiun teksa bën foto me një person që ndodhet në karrocën e invalidit.  Deri këtu nuk ka asgjë të keqe, por ajo çka shkruhet mbi foto është shumë e pazakontë.

“Përloten dibranët, një i paralizuar “ringrihet” duke dëgjuar Kreshnik Spahiun”, shkruan ky portal.

Mesa duket Spahiu po jeton akoma në atmosferën e shenjtërimit të Nënë Terezës dhe mrekullive të saj dhe nuk pranon t'i rikthehet normalitetit politik.

Screenshot_23.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093190670013428
array(1) { ["section"]=> string(78) "shen-kreshniku-kryetari-i-ak-se-beson-se-ka-bere-mrekulline-me-invalidin-52439" }