Shën Valentini i zgjatur i Xhensilës dhe Besit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 15-02-2015 Shën Valentini i  zgjatur i Xhensilës dhe Besit

Shën Valentini ka kaluar por dy artistët vazhdojnë të pushojnë në Italinë fqinje. Xhensila Myrtezaj që prej ditës së djeshme po feston në krahët e dashurisë së saj, humoristit Besart Kallaku.

Dy të rinjtë duken shumë lozonjarë e moskokçarës tek pozojnë e improvizojnë në rrugët e Italisë.

Edhe pse Shën Valentine ka kaluar, mesa duket ata nuk kanë ndërmend të kthehen.

Mes puthjesh e zemrash ndajnë me ndjekësit e tyre këto foto dashurie.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088558197021484
array(1) { ["section"]=> string(51) "shen-valentini-i-zgjatur-i-xhensiles-dhe-besit-3432" }