"Shën Valentini" në këndin e kuq të dashurisë…

Publikuar tek: aktualitet, më 17:31 14-02-2017

Shën Valentini, ka pushtuar sot gjithë Shqipërinë, por ka ndaluar gjatë edhe në zemër të Tiranës, tek Vodafone Albania, në një kënd të kuq, të vogël, ku nëpër fotografi janë memorizuar emocione të mëdha.

Një kujtim i printuar në çast apo dhe dixhital ka qenë sot dhurata më e bukur dhe më e veçantë që Vodafone Albania ka dhuruar për të gjithë të rinjtë e të dashuruarit që kanë kaluar pranë dyqanit në zonën e ish Bllokut.

Është fuqia e dashurisë, #powertolove, që po bën bashkë të dashuruarit në Këndin e Dashurisë së Vodafone Albania.

vodafone_power_to_love.pngvodafone_power_to_love4_copy.jpgvodafone_power_to_love2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fatos Lubonja: Një popull që shkatërron historinë e tij nuk e meriton të ekzistojë. Në Durrës vepron psiqika e sëmurë e Ramës
Zbulohet personi që u dha informacion grabitësve të 3.2 milion dollarëve (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010654926300049
array(1) { ["section"]=> string(49) "shen-valentini-ne-kendin-e-kuq-te-dashurise-68702" }