‘Shën Valentini’, shikoni gjestin e vajzës nga Durrësi që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:34 14-02-2017 ‘Shën Valentini’, shikoni gjestin e vajzës nga Durrësi që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Shën Valentini ose festa e të dashuruarve, është simbol i celebrimit të dashurisë dhe afeksionit dhe pa dyshim një ditë shumë e dashur dhe e pritur nga të gjithë romantikët e botës.

Si në gjithë botën, edhe në Shqipëri çiftet dhurojnë lule, dhurata apo bëjnë dedikime për personin e zemrës.

Por, një dedikim special për personin e zemrës i bërë në Durrës ka tërhequr vëmendjen e të gjithë qytetarëve. I vendosur në mes të rrugës dhe i formuar me tullumbace të kuqe dedikimi ‘Bledi të dua’ nuk ka kaluar pa u vënë re dhe pa u fotografuar nga qytetarët.

shen11.jpgshen22.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfundon pas 2 orësh takimi kokë më kokë Meta-Lu
Përplasi motoçikletën dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 55-vjeçari (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.011197805404663
array(1) { ["section"]=> string(96) "shen-valentini-shikoni-gjestin-e-vajzes-nga-durresi-qe-ka-terhequr-vemendjen-e-te-gjitheve-68659" }