Shëndetësia ka nevojë për një të shtyrë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:03 04-02-2015 Shëndetësia ka nevojë për një të shtyrë

Sot në Vlorë ndeshja midis Flamurtarit dhe Skënderbeut e vlefshme për “Kupën e Shqipërisë” ka përfunduar në paqe me rezultatin 1-1. Megjithatë, shfaqje në stadiumin “Flamurtari” nuk kanë dhënë vetëm futbollistët në fushën e lojës, por edhe ambulanca që ndodhej aty për t’i ardhur në “ndihmë” lojtarëve të dëmtuar.

Por me sa duket ambulanca ka pasur vetë nevojë për ndihmë, e cila i ka ardhur nga personeli shëndetësor dhe persona të tjerë të ndodhur aty pranë.

Në foto shihet se ambulanca nuk i përket spitalit të Vlorës, por është pronë e ndonjë spitali privat në këtë qytet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmbytjet/ Hahn telefonon Bushatin: BE është e gatshme t’ju ndihmojë
Gjykata: Shpëtim Gjika detyrim paraqitje. Mjekët e kanë vizituar edhe në spital »
Article Logic
Execution time: 0.010902881622314
array(1) { ["section"]=> string(44) "shendetesia-ka-nevoje-per-nje-te-shtyre-2359" }