Shëngjini patrullohet nga makinat e policisë, Lezha një zonë e nxehtë elektorale

Publikuar tek: politike, më 18:32 20-06-2015 Shëngjini patrullohet nga makinat e policisë, Lezha një zonë e nxehtë elektorale Patrrullatb e policise ne Shengjin

Shëngjini është duke u patrulluar nga makinat e policisë të cilat po marrin masat që gjithçka të shkojë siç duhet edhe nesër në ditën e zgjedhjeve.

Lezha është bashkia në të cilën është zhvilluar një fushatë mjaft dinamike dhe është cilësuar edhe si një nga zonat e nxehta elektorale. Që pas incidentit të mbrëmshëm ku u përfshi deputetja e LSI Monika Kryemadhi forcat e policisë në këtë qytet janë shtuar në mënyrë që të parandalohen të tjera incidente.

“Si të ishim në gjendje shtetrethimi”, thotë një banor i Lezhës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090060234069824
array(1) { ["section"]=> string(85) "shengjini-patrullohet-nga-makinat-e-policise-lezha-nje-zone-e-nxehte-elektorale-14129" }