Shenjat në fytin e Florencit, këngëtari shqiptar zbulon detaje të forta: Në burg s’lejohet rripi, ja kush ia bëri këtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:03 22-12-2017 Shenjat në fytin e Florencit, këngëtari shqiptar zbulon detaje të forta: Në burg s’lejohet rripi, ja kush ia bëri këtë

Këngëtari shqiptar, Rigels Jaku i njohur me emrin skenik si Noizy ka reaguar përsëri për çështjen e Florenc Beqirajt, 23-vjeçarit i cili aktualisht ndodhet në një spital në Francë, në gjendje kome.

 Ndërsa autoritetet franceze mbështetur edhe nga ministria e Jashtme hedhin dyshime se i riu mund të jetë vetëvrarë nisur nga shenjat që ka në fyt, reperi hedh akuza për gardianët e burgut.

Sipas Noizyt, Florencin e kanë keqtrajtuar gardianët dhe duan ta mbyllin këtë çështje pasi në burg nuk lejohet as rripi dhe as lidhëse këpucësh.

STATUSI I PLOTË I NOIZY-T:

“Ne burg nuk lejohet rripi dhe as lidhse kepucesh per te ber vetë vrasje, une besoj se gardianet e burgut e kan keqtrajtuar Florencin dhe duan ta mbyllin çeshtjen sa më para. Lutuni per Florencin, se vetem lutja ka mbet #FlorencitMosTiaHeqinAparatin”.

floreee.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026273012161255
array(1) { ["section"]=> string(122) "shenjat-ne-fytin-e-florencit-kengetari-shqiptar-zbulon-detaje-te-forta-ne-burg-s-lejohet-rripi-ja-kush-ia-beri-kete-104033" }