“Shenjtorja shqiptare dhe shejtanët shqiptarë...”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:16 03-09-2016 “Shenjtorja shqiptare dhe shejtanët shqiptarë...”

Nga Lufti Dervishi

Ushtria shqiptare ka 3000 shqiptarë, misioni Nënë Tereza ka 3000 murgesha!

Nënë Tereza është është shqiptare, por në Shqipëri nuk ka Nënë Terezë!

Shprehja që dëgjon më shumë kur përmendet Nënë Tereza është: "Unë nuk jam Nënë Tereza"

Aeroporti me emrin "Nënë Tereza" më i shtrenjti në rajon! I shkon më shumë emri "Rockfeller"

Qeveria duke ditur përkushtimin, kujdesin dhe dashurinë e shenjtore shqiptare për të varfërit në shenjë "respekti" ndaj Nënë së të varfërve ka vendosur t'i shtojë të varfërit!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027283906936646
array(1) { ["section"]=> string(50) "shenjtorja-shqiptare-dhe-shejtanet-shqiptare-51776" }